Spy camera-RC танк з онлайн-передачею та записом зображення на мобільний телефон

Код: 10-129
5 070 грн Ціна без ПДВ: 4 225 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Шпионська камера - танк RC з онлайн-передачею та записом зображень на мобільний телефон або планшет, це справжня іграшка-шпигун для вас.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Шпионська камера - танк RC з онлайн-передачею та записом зображень на мобільний телефон або планшет, це справжня іграшка-шпигун для вас. Нова віддалена керована камера SPY для вашого мобільного телефону або планшета як для Android, так і для iOS. Гусеничний автомобіль I-Spy оснащений камерою, яка дозволяє проектувати прогулянку на автомобілі безпосередньо на дисплеї телефону. Щоб керувати танком, потрібно завантажити додаток під назвою "I-Spy toys", а потім підключитися до мережі Wi-Fi танцю. Потім, в режимі онлайн-трансляції, ви дивитесь, де рухається автомобіль-танк. Танк I-Spy записує всю камеру на проїзді, а зображення запроектовано безпосередньо на дисплеї вашого телефону або планшета. Завдяки цьому ви можете контролювати танк навіть без прямого візуального контакту, якщо він знаходиться за кутом або в інших приміщеннях. Камеру можна нахилити вгору та вниз, щоб перевірити вищі місця.

I-шпигун міні-автомобіль з камерою

Коли ви запускаєте програму, ви побачите онлайн-передачу з камери, розташованої на баці RC, і сенсорними кнопками для керування автомобілем. Для руху використовуються два важелі в нижній частині екрана, один з них рухається вперед або назад, другий - для повороту вліво або вправо. У верхній частині екрана ви знайдете функціональні кнопки, особливо для створення фотографій, відеозаписів тощо. За допомогою гіроскопа на телефоні або планшеті ви також можете керувати автомобілем i-spy за допомогою жестів та рухів. Якщо ви нахилите руки з контролером вниз, танк рухається вперед, а якщо вниз, то танк повернеться назад. Нахиляючи ліворуч або праворуч, танк повертається вліво або вправо. Шпигунський автомобіль можна заряджати через USB-кабель через Powerbank, тому ви не будете залежати від перезарядки з мережі.

I.spy міні-автомобіль з керуванням камерою через сенсорний екран

Особливості:

плюс Відео в реальному часі
плюс HD роздільна здатність 1080x720P
плюс Запис відео та фотографій на ваш мобільний телефон або планшет
плюс Контроль за допомогою сенсорного екрана або гіроскопа шляхом нахилу
плюс Контроль за вертикальним нахилом камери

Технічні характеристики:

Роздільна здатність камери: HD 1080x720
Акумулятор: 450 мА / год
Діапазон WiFi: до 15 м у відкритому просторі

Зміст пакета:

1x I-Spy mini RC гусеничний автомобіль з камерою
USB-кабель 1x
1x вручну

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (1)

95%