Будильник з камерою + детектором руху

Код: 10-008
2 080 грн Ціна без ПДВ: 1 733 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
+

Будильник з камерою + детектор руху для продажу за ціною, яку ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Будильник з камерою + детектор руху для продажу за ціною, яку ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

Таким чином, ви можете записувати, коли ви натискаєте кнопку запису або встановлюєте автоматичну запис, коли будь-яке рух виявлено перед камерою . Ідеальне рішення для запису інтер'єру, зовнішнього вигляду або просто, коли потрібно перевіряти спотворення місця або крадіжку ваших речей.

Будильник з камерою

Цей продукт має високу роздільну здатність (640x480) . Пристрій підтримує мікро-SD-картку до 32 Гб . Цей багатофункціональний пристрій має більше функцій, таких як : відео, аудіозапис, індукційне відео, створення зображень, веб-камера, електричний будильник із файловою пам'яттю, акумулятор великої ємності. C амера з виявленням руху

Заряджання здійснюється за допомогою підключення до USB-порту комп'ютера або підключення до будь-якого USB-зарядного пристрою (настінного або автомобільного зарядного пристрою). Міні-камера в інфрачервоному світлодіодному будильнику записує в режимі зі швидкістю 30 кадрів в секунду у форматі AVI з роздільною здатністю 1280 * 720 пікселів. Камера може бути підключена через USB-порт з ПК та кабель, який використовується як зовнішній диск, що дозволяє відтворювати записи на комп'ютері.

За допомогою цього пристрою ви можете безперервно записувати до 12 годин відео та 25 годин аудіозаписів . Ви можете записувати відео з роздільною здатністю до 2,0 мегапікселів. Цей пристрій ідеально підходить для запобігання крадіжці та отримання доказів.

Технічні характеристики:

Пікселі: 2 мегапікселі
Роздільна здатність: VGA 640 * 480
Виявлення руху
Формат відео: AVI
Рамки в секунду: 30 кадрів / с
Кут: 72 °
Формат фотографії: JPEG 1600 * 1200
Час запису відео на повну зарядку: 12 годин
Споживана потужність: 130mA / 3.7V
Температура зберігання: -20-80 °
Робоча температура: -10-60 ° С
Робоча вологість: 15-85% RH
Тип картки пам'яті: карта Micro SD до 32 Гб
USB-з'єднання
Час заряджання: близько 4 годин

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків