MAGMA W Standard (ліхтар + захисний розпилювач + сигнал тривоги)

Код: 11-177
U$163.90 U$141.90 Ціна без ПДВ: U$118.25
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3тижнів.
Так! Ми доставляємо до US
+

MAGMA W Standard (ліхтар + захисний розпилювач + сигналізація). Магма виводить на ринок найсучаснішу систему особистої оборони.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

MAGMA W Standard (ліхтар + захисний розпилювач + сигналізація). З розвитком цивілізації пропорційно зростає поширення злочинності. Щодня ми дізнаємося зі ЗМІ про кількість нападів , пограбувань та інших злочинів . Ми всі хочемо бути захищеними, але вибір відповідних оборонних засобів може бути досить складним. Магма виводить на ринок найсучаснішу систему особистої оборони.

Магма - це невеликий пристрій, призначений для особистого захисту. Завдяки потрійному захисту , ефективність максимально, і це налякатиме будь-якого зловмисника і негайно зателефонувати за допомогою. Контролери є інтуїтивно зрозумілі та прості. Завдяки мінімальному розміру та легкій вазі вона ніколи не дратує вас, і це дуже зручно.

MAGMA W Standard дає потрійний захист від зловмисника

1) Пошук світла
У пристрої вбудований потужний світлодіодний індикатор діапазону до 50 м. Особливістю є "збільшення" світлового конуса. Якщо ви зменшите відстань світного конуса, це збільшить його дифузію, яка може висвітлити максимальну площу навколо. Після розміщення атакуючого ви можете орієнтувати легкий конус на невелику точку безпосередньо злочинцеві, щоб він був затемнений .

MAGMA W Стандартне світло

MAGMA W Стандартне світло

2) Захист від слізного газу
MAGMA W Standard містить вбудований контейнер з 15 мл плавного спрею, який паралізує будь-якого нападаючого. Один контейнер може використовуватися для 20 знімків. Діапазон пристрою до 6 м. Пошуковий світло можна використовувати як дуже точну пам'ятку, тому ви ніколи не пропустіть.

3) Безпечна сигналізація
Крик іноді не допомагає і може бути не досить гучним. З цієї причини виробник пристрою розмістив у MAGMA гучну сигналізацію з гучністю до 125 децибел.

Стандартна звукова сигналізація MAGMA W

Технічні характеристики:

  • Матеріал: алюмінієвий сплав, пластик.
  • Розмір: 11см х 5,1см х 2,5см.
  • Вага: 167 гр.
  • Напруга: 1,5 В * 3шт (4,5 В)
  • Робоча температура: -10 ℃ до 40 ℃
  • Колір: чорний та сріблястий

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків