Морф Хеллоуїн костюм - побиття серця

Код: 91-014
928 грн Ціна без ПДВ: 773 грн
розпродано Дуже шкода, на даний момент товару немає в наявності.
Так! Ми доставляємо до US

Морф Хеллоуїн костюм - Beating Heart - найкращий костюм, який ви можете придбати. Будьте готові, щоб люди дивувались і будуть бояться. Подивись реалістичне серцебиття

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Морф Хеллоуїн костюм - Beating Heart - найкращий костюм, який ви можете придбати. Будьте готові, щоб люди дивувались і будуть бояться. Щоб побачити реалістичне серцебиття, це великий шок для тих, хто це бачить. І хто збуджений, дивлячись на криваве серце, б'ється через футболку?

Carnival Morph Костюми, які найкраще підходять для Хеллоуїна, карнавалу, дискотеки, в клубі, на вечірці або на фестивалі, є найбільш правильними інвестиціями для вас, якщо ви хочете взяти увагу і бути особливо прохолодним. Підходить як особливий подарунок для близьких. Костюми можна придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. І підготуйтеся до великої кількості фотографій і відеозаписів, тому що ви будете в центрі уваги.

Вставте мобільний пристрій в приховану кишеню на сорочці та запустіть завантажену програму для костюму морфів - побиття серця. На дисплеї відображається серце биття, а потім просто двічі клацніть на серцебитті, щоб обійти програму, і одним клацанням миші ви можете зупинити його. Футболка Latex є одним розміром і підходить для будь-якого мобільного пристрою від iTouch до Samsung Galaxy Note.

морф костим стукає серце

Костюми були ретельно розроблені нашою таємною еластанною сумішшю, що означає, що наш костюм підходить вам краще, триває довше і приносить вам годину веселощів .

Більше інформації:

Більше задоволення, більше дій, більше друзів, більше оповідань та досвіду
Виготовлений з матеріалів найвищої якості для максимального комфорту та довговічності.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків