Винний декантор з вузькою шиєю - SET MAGIC

Код: 94-002
1,617.00 грн Ціна без ПДВ: 1,347.50 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Винний декантор з вузькою горлечкою - SET MAGIC - діаметр шийки 27 мм з ситом. Коли ви спробуєте це, ви будете любити цей продукт.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Винний декантор з вузькою горлечкою - SET MAGIC - діаметр шийки 27 мм з ситом. Коли ви спробуєте це, ви будете любити цей продукт. Загальновідомо, що вино смакує краще після аерації.

Необхідність для любителів червоного вина. Цей стручковий графіт дає аромат і аромат своєму вину відразу. Просто покладіть його на скло і вилийте через нього і насолоджуйтесь справжнім смаком з першого моменту. Ви побачите різницю в ароматі та ароматі з використанням цього деканта. Великий аромат вина не залежить тільки від свого класу та якості сорту. Необхідна деталізація, щоб збільшити аромат і аромат вина , це подається і виливається у скло. Деякі вина виграють після декантації . Для виноробів це декантування вина довгим і дуже важким процесом, який треба правильно зробити, щоб зберігати аромат і аромат вина. Використовуючи цей спосіб, ви можете змінити особливо старі вина або вина з сильним смаком.

Чарівна деканторська помилка

Процедура не є простішою, яка може підкреслити смак та аромат вашого вина для бездоганного досвіду. Декоративний стенд не треба приховувати десь у шафі. Його простий та стильний дизайн буде яскравим для кожного простору . Криві стенду грають зі світлом і вражають кожного на кожну можливість.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (1)

100%