Скануюча ручка - Wacom Inkling

Код: 11-013
U$297.00 Ціна без ПДВ: U$247.50
розпродано Дуже шкода, на даний момент товару немає в наявності.
Так! Ми доставляємо до US

Скануюча ручка - Wacom Inkling для продажу за вигідною ціною, яку ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Сертифікований електронний магазин - безпечні покупки.

Захист покупця

 • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
 • Гарантія на продукцію - 24 місяці
 • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

За допомогою цієї високотехнологічної сканерної печатки Wacom Inkling ви можете малювати або записувати нотатки на будь-який папір, а потім завантажувати точну відповідність на ваш комп'ютер.

Скануюча ручка - Wacom Inkling

Ручка Wacom може виглядати як звичайна ручка, але всередині цього високотехнологічного інструменту всі типи сучасних механізмів починають працювати кожного разу, коли ручка торкається паперу - він контролює кожну лінію і навіть моноторнює тиск, який використовується у вас. Ви можете малювати на будь-якому папері те, що вам подобається - облицювання, поточне, шліфування - якщо він знаходиться в діапазоні розміру A4, то Wacom Inkling переносить малюнки на комп'ютер. Він навіть встигає розділити малюнок у шари. Тому після натискання однієї кнопки ви можете малювати конструкційні лінії, потім лінії ескізу, а потім готові лінії, затінення, а потім забирає все на одному аркуші паперу. Завантаживши їх на свій комп'ютер, ви зможете розділити їх знову.
Скануюча ручка - Wacom InklingСканер набір пера
Коли ви готові завантажувати свої дані на свій комп'ютер, просто підключіть приймач через USB. Ви можете завантажувати файли як растрові або векторні версії та зберігати їх як стандартний тип файлів, таких як JPEG, PNG, PDF або SVG.
Скануюча ручка - Wacom Inkling підключення 
Вся комплект входить у практичний футляр для подорожей. Якщо ручка або приймач мали мало енергії, потім покладіть їх у корпус і підключіть футляр до USB-порту на вашому комп'ютері. Так можна заряджати обидва одночасно.
Увага:
Програмне забезпечення Adobe не включено
Особливості продукту :
 • Намалюйте на справжній кульковою ручці будь-який папір до формату А4
 • Всі ваші штрихи записуються в електронному вигляді
 • Він додає малюнки до комп'ютера
 • Він імпортує файли у свій улюблений графічний додаток, наприклад, растрові або векторні малюнки для подальшого редагування
 • Вам не потрібно сканувати та перемальовувати ескізи
 • Він записує шари одним клацанням миші: це зберігає папір, малюючи безпосередньо на ескізі
 • Багаторічні акумулятори: заряджається через USB через корпус
 • Створює нативні растрові зображення або векторні версії ескізів для Adobe Photoshop, Adobe Illustrator або Autodesk SketchBook

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків