Makey Makey - контрольна дошка

Код: 11-109
U$71.50 Ціна без ПДВ: U$59.58
розпродано Дуже шкода, на даний момент товару немає в наявності.
Так! Ми доставляємо до US

Makey Makey - панель керування дозволяє створювати елементи керування комп'ютера з повсякденних об'єктів. Великий гаджет для всіх шанувальників високотехнологічних пристроїв.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Неймовірний дизайн схем та елементів керування. Makey Makey - це зручний гаджет, розроблений двома дуже розумними хлопцями в США, і його спочатку було запущено через Kickstarter. В основному, Makey Makey дозволяє створювати комп'ютерні елементи керування повсякденними об'єктами. Все, що вам потрібно - це набір інструментів (включених), а також кліпи та асортименти об'єктів. Будь-який матеріал, який створюватиме навіть слабкий електричний струм, буде працювати як контрольна область, від олівців до винограду або банану. Просто завантажте програму - ігри, інструменти, текстові процесори і підключіть її до дошки Makey Makey, а потім просто вирішіть, який буде контролювати що.

Makey Makey - контрольна дошка

Для продажу ви можете придбати в Інтернеті в нашому електронному магазині. Сертифікований електронний магазин - безпечні покупки.

Ви можете керувати Pac-Man за допомогою олівця малюнків або змінити сходи на піаніно. Найкраще в Makey Makey - це простота. Це не вимагає годин, витрачених налаштуваннями та навчанням, можна просто відкрити вікно, і ви можете негайно експериментувати. Так ідеально підходить для дослідників-початківців, професійних техніків тощо.

зробити марку

Особливості продукту:
Це перетворює повсякденні об'єкти в сенсорні панелі та об'єднує їх з Інтернетом.

Це набір для дослідників і для фахівців з мистецтва, техніки та ін. Він сумісний з більш ніж 5 мільйонами програмних додатків, включаючи Tetris
ОС: Windows, Mac OSX і Linux

Використання Makey Makey: Powerpoint, Photobooth, музичний програвач, відеопрогравач (включаючи YouTube), Garage Band і т. Д. Проводячи з більшістю фруктів і овочів, зефірів, цукерок, солодощів, макаронних виробів та сирів та людей (підключіть одну людину з землею і наступним один на виході, і ви можете запускати звуки, коли це п'ять років), з графітом олівців (робити товсті темні лінії і обов'язково малювати на гладкій поверхні), фольгою та іншими металевими предметами, монетами, магнітами, болтами і горіхи, вилки та ножі, горщики і сковороди.

Макіяж виконавча плита

FAQ:

З MakeyMakey ви можете натиснути стільки клавіш, що і клавіатура відразу, тобто 6. Ви можете використовувати до 18 в сесії (6 на передній панелі makeyMakey і 12 на зворотній стороні), але тільки 6 можна тримати одночасно.

Можна Makey Makey запустити будь-яку клавішу на клавіатурі? Так, його можна налаштовувати в файлі settings.h, в ескізі Makey Makey в IDE Arduino.

Чи можу я одночасно використовувати на одному комп'ютері кілька дощок Макі-Макі? Так! Ви можете підключитись до двох або більше одночасно і створити оркестр Makey! (Тестовано три, але також може використовуватися з більшістю)

Як я можу підключити зворотну сторону Makey Makey? Підключення переноситься на зворотній стороні за допомогою somethig, що називається "female header". Є ряд невеликих торговельних точок, які призначені для більшості водіїв. Простий спосіб полягає в тому, щоб використовувати дрітові з'єднувачі (джемпери), які є драйверами з невеликими шпильками на обох кінцях, які розміщені у жіночому заголовку. Вони включені. Ви можете придбати їх окремо, але переконайтеся, що ви отримуєте тип чоловіків / чоловіків.

Пакет включає в себе:
Makey Makey
7x кліпи
6x кабелі для підключення
USB-кабель

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків