DreamGrip Evolution PRO - універсальний регульований набір для смартфонів, камер і цифрових дзеркальних камер

Код: 18-004
U$130.90 U$64.90 Ціна без ПДВ: U$54.08
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

DreamGrip Evolution PRO - універсальний регульований набір для смартфонів, камер і цифрових дзеркальних камер. Цей набір дозволяє максимально використати ваші пристрої, допомагаючи вам створювати професійні відеозаписи.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

DreamGrip Evolution PRO - універсальний регульований набір для смартфонів, камер і цифрових дзеркальних камер. Цей набір дозволяє максимально використати ваші пристрої, допомагаючи вам створювати професійні відеозаписи. Набір сумісний з усіма сучасними смартфонами , а також більшість професійних доповнень та розширень для фотозйомки та відеозйомки можуть бути встановлені на ньому, щоб максимально підвищити якість вашого виробництва на максимально можливий рівень. Набір буде цілком оцінений творцями відео, такими як youtubers і блоггери, оскільки це допомагає знімати неймовірні зображення, використовуючи лише смартфон. Набір включає в себе регульовану конструкцію, дві оптичні фільтри 52мм (CPL і ND2), сонцезахисний козирок та плечевий ремінець. Комплект можна використовувати вручну, або монтуватися на штатив, або закріплюватися за допомогою всмоктуючих чашок.

Регульована мрія для рукоятки, встановлена ​​для камер

DREAM GRIP EVOLUTION PRO - структура складається з декількох знімних компонентів. Дві запатентовані легкі алюмінієві доріжки вгорі та внизу прикріплені з 1/4 "нитками до двох формних ручок, щоб створити міцну рамку разом. Форманні ручки забезпечують стабільний утримання під час запису , одночасно вони нахиляються до боків для можливості підключення зовнішніх ліхтарів з максимальною відстанню один від одного для кращого освітлення об'єкта з мінімізацією тіней. Інше професійне обладнання, яке вам потрібне, включаючи монітори, додаткові камери, світло, мікрофони, зовнішні джерела тощо. до конструкції. У конструкції також входить універсальний держатель для монтажу смартфона, який після вставлення смартфона повинен бути вирівняний до заданого положення та встановити поставлений об'єктив на висоту оптичної частини смартфона, скориставшись вгору або вниз.

У пакет також входять 2 фільтру для оптики - фільтр CPL, який допоможе контролювати відблиски на воді, склі та інших поверхнях, а також контраст протягом сонячного дня та кілька інших ефектів. Другий фільтр ND2 особливо корисний при зйомці за допомогою ручного режиму налаштування камери, щоб зменшити напівпрозорість світла наполовину.

мрія зчеплення еволюції про

DREAM GRIP EVOLUTION PRO

Зміст пакета:

1. Будівництво DREAM GRIP
2. Регульований ремінець
3. Монтажні гвинти (3 типи)
4. Фільтр CPL 52 мм CPL з захисним мішком
5. ND2 фільтр 52 мм ND2 w / pp захисний мішок
6. Фільтр чорного паперу
7. 37-52 сонцезахисний козирок для оптики
8. Коробка для чорного паперу
9. Фольга поглинає ПВХ світло
10. 1/8 стандартні гвинти з нержавіючої сталі
11. 1/8 стандартними гвинтами та силіконовими ущільненнями
12. 1/4 "різьба
13. 1/4 "подвійна різьба з двома силіконовими ущільненнями
14. Універсальний ящик
15. Спеціальне покриття

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків