Розумне відео Дитячий монітор з нічним баченням та WiFi - Gynoii

Код: 88-156
U$165.00 Ціна без ПДВ: U$137.50
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3тижнів.
Так! Ми доставляємо до US
+

Smart Video Baby Monitor з нічним баченням та WiFi - Gynoii є дитяча відео няня, яка забезпечить безперервний моніторинг вашої дитини.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Розумне відео Дитячий монітор з нічним баченням та Wi-Fi - Gynoii, це дитяча відео-няня, яка забезпечить безперервний контроль вашої дитини під час вашої відсутності через ваш смартфон або планшет через Wi-Fi. Ви можете перебувати в сусідній кімнаті та дивитися відео в кімнаті дитини в реальному часі HD 720P.

Дитяча відео-няня має інфрачервоне нічне бачення , здатне захоплювати зображення у повній темряві, а нічний режим активується миттєво після того, як пристрій оцінює, що умови освітлення більше не підходять для щоденного режиму. Перевага також полягає в тому, що камера має не тільки фіксовану лінзу, але і за допомогою тихого серводвигуна ви можете переміщати об'єктив як потрібно до 355 градусів по горизонталі та 110 градусів вертикально. Відео няня може бути прикріплена до стіни, використовуючи стенд, який входить у упаковку, або покласти в будь-яке місце в кімнаті, і ви завжди будете мати гарний вид на вашу дитину. Пристрій не потребує батарейки та живиться через адаптер змінного струму.

застосування gynoii baby monitor

Рух камери контролюється через смартфон або планшет. Просто завантажте безкоштовне додаток Baby Gynoii через Google Play для iOS або Android, і після короткої простий установки ви повністю контролюєте цю операцію.
Відео няня має двосторонній голосовий зв'язок, а також повідомлення про пересування та звук. Це означає, що ви можете спілкуватися з дитиною через монітор, або ви можете встановити пристрій, щоб надсилати вам сповіщення кожного разу, коли дитина прокидається, і починає рухатися або плакати. Ви можете встановити різну чутливість попереджень.

Відео-няня також має слот для мікро-SD-картки та унікальну функцію безперервної зйомки з часом, результат може складати 20-40 секунд відео. За допомогою методу запису затримки часу ви можете створити відеоролик вашої дитини протягом різних періодів та у різний вік.

гінеоїдний дитина монітор


Пристрій можна підключити через мережу WiFi або мережевий кабель до Інтернету, і ви можете дивитися свою дитину з будь-якого місця у світі. Ви можете надавати доступ до Інтернету через свою сім'ю, щоб побачити свою дитину. Цей доступ обмежений, оскільки вони не можуть дистанційно переміщати камеру або спілкуватися з дитиною, вони можуть дивитися лише в режимі реального часу. Під час перегляду в режимі реального часу може бути доступний доступ до 4 пристроїв, за винятком основного облікового запису. Передача відео та аудіо через Інтернет зашифрована, а доступ захищений паролем.

гінеоїдний спритний монітор

Технічні характеристики:

плюс Відео з проміжком часу
плюс Інфрачервоне нічне бачення
плюс Двостороння аудіо
плюс Повідомлення, коли дитина рухається або плаче (регульована чутливість)
плюс Можливість надавати доступ до 4 пристроїв для перегляду прямого перегляду
плюс Швидка та проста установка
плюс Повністю в безпеці
плюс Простий у використанні

Вміст:

1x Smart Baby Monitor Gynoii GPW-1025
1x адаптер живлення
1x стенд
1x монтажний матеріал (гвинти)
Силовий кабель 1x
1x вручну

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків