Дитячий монітор з 5-дюймовим РК-індикатором та інфрачервоним індикатором із двостороннім зв'язком

Код: 88-188
6,615.00 грн Ціна без ПДВ: 5,512.50 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3тижнів.
Так! Ми доставляємо до US
+

Відео-монітор для дитини (няня) з 5-дюймовим РК-індикатором + інфрачервоним світлодіодом із двостороннім зв'язком та температурним моніторингом забезпечить безпеку вашої дитини вдень та вночі.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Відеоспостереження дитячого монітора (няня) з 5-дюймовим РК-індикатором + інфрачервоним світлодіодом з двостороннім зв'язком та моніторинг температури допоможе денному та нічному безпеці вашої дитини. Цей дитячий монітор з нічним зйомкою гарантує високоякісну передачу відео та аудіо через великий повнокольоровий дисплей на відкритому просторі до 100 метрів . Електронна ера приносить багато цікавих технологій, щоб полегшити повсякденне життя, і одним з них є цей дитячий відеомонітор, який забезпечить постійний моніторинг вашої дитини під час вашої відсутності. буде практичним і незамінним домашнім помічником для догляду за дітьми.

Дитячий монітор няня

Відео-няня пропонує безліч інноваційних можливостей, що робить його унікальним у своїй галузі, як двостороння комунікація, яка дозволить вам почути плач чи сміх дитини, і, навпаки, ваша дитина також почує ваш голос, тому ви не будете доводиться часто бігати в дитячу кімнату. Цього може вистачити, якщо просто натиснути кнопку і говорити, щоб заспокоїти дитину, або ви віддалено запустите одну з 5 запропонованих колисків . Ще однією корисною функцією є нічна зйомка з подвійним цифровим зумом для комфортного перегляду дитини під час сну, без необхідності прийти туди з можливим перешкоджати спокійному сну, перемикаючи світло протягом ночі.

цифрова оптавервелка

Відео-няня має вбудований термометр для постійного моніторингу температури усередині приміщень, переглянутого на РК-дисплеї, щоб інформувати вас про фактичну температуру у кімнаті дитини. Виходячи з цього, ви зможете оцінити, чи оптимальна температура і чи зручно ваша дитина. Дуже корисна функція додаткового монітора - це функція VOX, яка економить енергію та знаходить її в основному вночі. Під час бездіяльності в кімнаті, де розташована камера, РК-дисплей перейде в режим очікування і залишатиметься в цьому режимі, доки камера не почне записувати звук. Як тільки дитина прокинеться, цифровий дитячий монітор попередить вас, увімкнувши РК-дисплей та передаючи звук. Дитяча камера може бути прикріплена до стіни / стелі завдяки універсальному підставному стенду або може бути встановлена ​​на стіл, і ви можете налаштувати нахил камери у міру необхідності.

Дитячий монітор

Особливості:

плюс Двосторонній зв'язок
плюс Передача відео та звуку до 300 м
плюс Кольоровий РК-дисплей 5 "
плюс Регулювання гучності
плюс Функція VOX (енергозбереження)
плюс Контроль температури
плюс Нічне бачення
плюс Грає колискові колиски
плюс 2x цифровий зум

Зміст пакета:

1x цифрова відеокамера
1x LCD дисплей 5 "
2x шнур живлення
1x Посібник користувача

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків