10 "автомобіль із зворотним HD монітором із сенсорним екраном + 4 входи FULL HD

Код: 15-031
U$471.90 Ціна без ПДВ: U$393.25
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

10-дюймовий автомобіль із зворотним HD-монітором з сенсорним екраном та можливість підключення до 4-кратної камери заднього виду FULL HD.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

10-дюймовий поворотний HD-монітор із сенсорним екраном та можливість підключення до 4-кратної камери заднього огляду FULL HD - це система паркування нового покоління, яка забезпечує чітке та чітке денне зображення навіть у суворих умовах освітлення та всі необхідні технічні засоби для безпечної експлуатації та керування автомобілями та машинами.Щоб ще простіше працювати, монітор обладнаний сенсорним екраном.Транслятор дозволяє перемикатися між різними камерами, залежно від того, скільки з'єднаних камер і які з них ви хочете відображати, як основні. Реверсивний монітор містить меню, в якому є різні параметри для налаштування РК-монітора та камер, підключених до нього.

На кожній камері можна встановити, наприклад, дзеркальне зображення або вмикати напрямні лінії, які можна точно калібрувати на кожній камері безпосередньо в меню. Реверсивний монітор пропонує кілька варіантів відображення камер, тому ви можете вибрати той, який вам найбільше підходить. Ви можете керувати перемиканням зображення між камерами одним пальцем, оскільки він працює за принципом, що рухається пальцем, як на смартфоні. За допомогою цієї системи ви точно знаєте, що знаходиться позаду автомобіля або навколо нього. Він підходить для фургонів, мікроавтобусів, караванів, автобусів, вантажних автомобілів, напівпричепів причепів, сільськогосподарської техніки та інших транспортних засобів. Монітор оснащений регульованим кронштейном, який можна прикріпити до необхідного місця. Він також включає сонцезахисний козирок, який гарантує чітке зображення та без відблисків.

7 "сенсорний екран


До монітора можна підключити до 4 камер FULL HD. Ви можете вибрати та об'єднати камери з нашої пропозиції відповідно до ваших вимог залежно від типу автомобіля. Камери підключаються до монітора через 4-контактні кабелі з додатковою довжиною 10м, 15м і 20м. 4-контактний роз'єм, який з'єднує камеру з кабелем, є водонепроникним, а також пилонепроникним та стійким до пошкоджень. Встановлення системи просте. На моніторі є кабелі для підключення камер та живлення монітора, який захищений від перенапруги змінного запобіжника. Камери живляться безпосередньо від монітора, тому їх більше не потрібно під'єднувати окремо до джерела, що полегшує встановлення, і ви можете розмістити камеру в будь-якому місці на автомобілі. Монітор також включає в себе 4 комутаційні кабелі для підключення вибраних камер до зворотного освітлення. Коли ви повернете назад, вибрана камера автоматично з'явиться на моніторі. Монітор також оснащений HDMI і зменшенням з входами VGA + вводом cinch, через який ви можете підключати різні інші пристрої , так що ви також можете використовувати монітор як класичний РК-монітор. У пакеті крім класичної консолі для монтажу монітора, інше розширення з 3D-з'єднанням, що дозволяє встановлювати та встановлювати реверсивний монітор у будь-яке положення.

7 "плагінний монітор


У випадку, якщо вам потрібно встановити монітор іншим способом, ніж з кронштейном (те, що входить у пакет), ви можете знайти в нашій пропозиції ще три типи стендів, які дозволять вам прикріпити монітор на вітрове скло або де необхідний У випадку, якщо потрібно поставити камеру на причіп, який може зняти з автомобіля або вантажівки, у нашому електронному магазині можна придбати сполучний кабель реверсивної камери для причепів і напівпричепів. Це забезпечує легке відключення системи зворотного зв'язку та повторного з'єднання.

ПЛЮС Реверсивний монітор FULL HD
плюс Сенсорний екран
плюс Широкі параметри налаштування в меню дисплея
плюс Можна підключити до 4 камер
плюс Різні варіанти перегляду камер

Технічні характеристики монітора:

10 "TFT HD РК-монітор
Система: PAL / NTSC
Формат зображення: 16: 9
Роздільна здатність монітора: 1024 x 600
Входи: 4x
Контрастність: 800: 1
Регульована яскравість, контрастність, колір, зворотні напрямні лінії
Джерело живлення: постійний струм 12 В - 24 В
Споживана потужність: 6 Вт
Робоча температура: від -20ºC до 70ºC
Температура зберігання: від -20ºC до 70ºC
Розміри: 203 х112 х 28 мм
Вхід HDMI: так
Аудіовихід: 1 Вт

Зміст пакета:

1x 10 "HD рідкокристалічний монітор
1x пульт дистанційного керування
1x сонцезахисний козирок
1x Моніторний кронштейн монітора
1x 3D тримач для спільного використання
1x гвинти для монтажу монітора
1x шнур живлення з запобіжником
1x Trigger для підключення до зворотного освітлення
1x HDMI кабель
1x зменшення з введенням VGA + cinch
1x вручну

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків