Повітряний іонізатор Портативний Airvita - Aeball

Код: 93-005
U$174.90 Ціна без ПДВ: U$145.75
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3тижнів.
Так! Ми доставляємо до US
+

Повітряний іонізатор Портативний Airvita - Aeball. Стильна версія Aeball допомагає забезпечити повітрям, що дихає, там, де це вам потрібне.

Захист покупця

 • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
 • Гарантія на продукцію - 24 місяці
 • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Повітряний іонізатор Портативний Airvita - Aeball. Стильна версія Aeball допомагає забезпечити повітрям, що дихає, там, де це вам потрібне. Aeball - це зарядний пристрій для очищення повітря, який генерує багато вітамінів у повітрі на основі методу низького тиску. Заряджання здійснюється за допомогою кабелю USB , після повного заряджання, пристрій очищення готовий протягом 7 годин прямої діяльності будь-де. Завдяки простому та стильному дизайну з кнопками із сенсорним управлінням, іонізатор підходить також як приємне доповнення до будинку завдяки функціонуванню зовнішнього світла.

Кожен з нас хоче жити в чистому та здоровому середовищі . На жаль, багато хто з нас забувають, що навіть повітря, яке ми дихаємо, кожен день потребує догляду . І для цього тут іонізатор повітря Airvita Aeball.

Повітряний іонізатор Airvita Aeball

Airvita випускає понад два мільйони аніонів для дезінфекції дихання, допомагаючи поліпшити ваше здоров'я .

Багато людей щодня проводять близько 80-90% свого часу всередині будівель та автомобілів . Який повітря в наших будинках і автомобілях відіграє важливу роль у нашому здоров'ї . Забруднене повітря, повне різних шкідливих залишків та бактерій, є причиною багатьох хвороб та проблем зі здоров'ям .

Air vita Aeball

Див. Графічну ілюстрацію чому Airvita настільки ефективний у боротьбі з забрудненням повітря, а також проти різних бактерій і форм у наших будинках і офісах.

Очистіть повітря

Airvita - це один з найбільш універсальних іонізаторів повітря . Вони не тільки дезінфікують навколишнє середовище, в якому ми живемо, але вони також дбають про наші тіла навіть на клітинному рівні .

дерево Ервіта Очищення повітря та антибактеріальна функція

Забруднювачі нейтралізуються аніонами, які очищають повітря в приміщенні. Аніони також корисні для видалення шкідливих речовин , різних запахів , а також нездорових бактерій або вірусів .
композиція airvita Активація клітин і підвищення стійкості організму

Кров з великою кількістю аніонів забезпечує найбільш активне рух клітин в організмі . Іншими словами, в областях, повних аніонів, клітини є більш активними, що сприяє зростанню і кровообігу в організмі .
молекула airvita Очищення крові

Кров у нашому тілі є трохи лужною, але через надмірно забруднене повітря збільшується кількість катіонів, що підвищують кислотність крові. Аніони повертають кислотність організму до корисних показників здоров'я .
повітряне вітайне дихання

Знижує ризик алергії та зміцнює функцію легень

Респіраторні алергії викликані речовиною, що називається Anerugen . Аніони знижують шанс отримати алергію, викликану Анеругеном, видаляючи її з повітря. Повітря залишається чистим, що підвищує стійкість вашого тіла до усунення легеневих проблем .

Вдихніть найчистіше повітря, що ви можете насолоджуватися, завдяки Airvita Aeball. Цей іонізатор не потребує додаткових інвестицій .

чистка airvita

Технічні характеристики:

 • Модель: Aeball
 • Спосіб: генерація плазми електричним розрядом
 • Джерело живлення: DC 5V (адаптер AC100 ~ 220V)
 • Шум: 30,4 дБ
 • Робочий час: 7 годин
 • Час заряджання: 3-4 години
 • Розміри: 125 x 119 мм
 • Вага: 355г

Зміст пакета:

 • Airvita Aeball
 • Вручну

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків