Очищувач повітря Airvita - Високопродуктивний іонізатор повітря - Airvita Q

Код: 93-007
U$108.90 Ціна без ПДВ: U$90.75
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3тижнів.
Так! Ми доставляємо до US
+

Очищувач повітря Airvita - Високопродуктивний повітряний іонізатор - Airvita Q - це вишуканий очищувач повітря від бактерій та освіжувач в одному, що забезпечує приємний повітря, багате змішанням аніонів у домі.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Очищувач повітря Airvita - Високопродуктивний повітряний іонізатор - Airvita Q - це вишуканий очищувач повітря від бактерій та освіжувач в одному, що забезпечує приємний повітря, багате змішанням аніонів у домі. Іонізатор може обробляти грибкові бактерії, діоксид вуглецю, а також вірус грипу H5N1 до 99,9% протягом зимового сезону при меншій вентиляції. Airvita Q легко керувати поворотним селектором, за допомогою якого ви можете вибрати режим аніоніту (повернути ліворуч) або режим стерилізації (повернути направо). Аніонний режим підходить для щоденного очищення повітря і режим стерилізації підходить для швидкої стерилізації повітря з домішок та запахів.

Кожен з нас хоче жити в чистому та здоровому середовищі . На жаль, багато хто з нас забувають, що навіть повітря, яке ми дихаємо, кожен день потребує догляду . І для цього тут Airvita Q повітряний іонізор.

іонізатор Airvita Q.

Airvita випускає понад два мільйони аніонів для дезінфекції дихання, допомагаючи поліпшити ваше здоров'я .

Багато людей щодня проводять близько 80-90% свого часу всередині будівель та автомобілів . Який повітря в наших будинках і автомобілях відіграє важливу роль у нашому здоров'ї . Забруднене повітря, повне різних шкідливих залишків та бактерій, є причиною багатьох хвороб та проблем зі здоров'ям .

Airvita Q очищувач повітря

Див. Графічну ілюстрацію чому Airvita настільки ефективний у боротьбі з забрудненням повітря, а також проти різних бактерій і форм у наших будинках і офісах.

Airvita Q функціїЕфективність Airvita Q

Airvita - це один з найбільш універсальних іонізаторів повітря . Вони не тільки дезінфікують навколишнє середовище, в якому ми живемо, але вони також дбають про наші тіла навіть на клітинному рівні .

дерево Ервіта Очищення повітря та антибактеріальна функція

Забруднювачі нейтралізуються аніонами, які очищають повітря в приміщенні. Аніони також корисні для видалення шкідливих речовин , різних запахів , а також нездорових бактерій або вірусів .
композиція airvita Активація клітин і підвищення стійкості організму

Кров з великою кількістю аніонів забезпечує найбільш активне рух клітин в організмі . Іншими словами, в областях, повних аніонів, клітини є більш активними, що сприяє зростанню і кровообігу в організмі .
молекула airvita Очищення крові

Кров у нашому тілі є трохи лужною, але через надмірно забруднене повітря збільшується кількість катіонів, що підвищують кислотність крові. Аніони повертають кислотність організму до корисних показників здоров'я .
повітряне вітайне дихання

Знижує ризик алергії та зміцнює функцію легень

Респіраторні алергії викликані речовиною, що називається Anerugen . Аніони знижують шанс отримати алергію, викликану Анеругеном, видаляючи її з повітря. Повітря залишається чистим, що підвищує стійкість вашого тіла до усунення легеневих проблем .

Вдихніть найчистіше повітря, що ви можете насолоджуватися, завдяки Airvita Q. Цей іонізатор не потребує додаткових інвестицій .

чистка airvita

Технічні характеристики:

  • Модель: Airvita Q
  • Спосіб: генерація плазми електричним розрядом
  • Потужність: 220 Вт
  • Розміри: 104 x 112 x 126 мм
  • Вага: 183г

Зміст пакета:

  • Airvita Q
  • Вручну

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків