Очищувач автомобільного повітря - антиаллергічний з USB-порту - Airstick 2

Код: 93-008
U$86.90 U$71.50 Ціна без ПДВ: U$59.58
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3тижнів.
Так! Ми доставляємо до US
+

Очищувач автомобільного повітря - антиалеріалічний з USB-порту - Airstick 2 в стильному дизайні очищає повітря у вашому автомобілі від різних бактерій та запахів.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Очищувач автомобільного повітря - антиалеріалічний з USB-порту - Airstick 2 в стильному дизайні очищає повітря у вашому автомобілі від різних бактерій та запахів. Airstick 2 має регульоване з'єднання з кутом 180 ° , тому не буде проблемою використання його у всіх типах автомобілів. USB-порт також доступний, завдяки якому ви можете одночасно зарядити електронний пристрій за допомогою кабелю USB разом із очищенням повітря .

Кожен з нас хоче жити в чистому та здоровому середовищі . На жаль, багато хто з нас забувають, що навіть повітря, яке ми дихаємо, кожен день потребує догляду . І для цього є Airis Air 2 Air ionizer .

Airstick 2 іонізатор у автомобілі

Airvita випускає понад два мільйони аніонів для дезінфекції дихання, допомагаючи поліпшити ваше здоров'я .

Багато людей щодня проводять близько 80-90% свого часу всередині будівель та автомобілів . Який повітря в наших будинках і автомобілях відіграє важливу роль у нашому здоров'ї . Забруднене повітря, повне різних шкідливих залишків та бактерій, є причиною багатьох хвороб та проблем зі здоров'ям .

Повітряні аніонні аніони

Див. Графічну ілюстрацію чому Airvita Airstick настільки ефективний у боротьбі з забрудненням повітря, а також проти різних бактерій і форм у наших будинках і офісах.

Airvita чому чистити повітря

Airvita - це один з найбільш універсальних іонізаторів повітря . Вони не тільки дезінфікують навколишнє середовище, в якому ми живемо, але вони також дбають про наші тіла навіть на клітинному рівні .

дерево Ервіта Очищення повітря та антибактеріальна функція

Забруднювачі нейтралізуються аніонами, які очищають повітря в приміщенні. Аніони також корисні для видалення шкідливих речовин , різних запахів , а також нездорових бактерій або вірусів .
композиція airvita Активація клітин і підвищення стійкості організму

Кров з великою кількістю аніонів забезпечує найбільш активне рух клітин в організмі . Іншими словами, в областях, повних аніонів, клітини є більш активними, що сприяє зростанню і кровообігу в організмі .
молекула airvita Очищення крові

Кров у нашому тілі є трохи лужною, але через надмірно забруднене повітря збільшується кількість катіонів, що підвищують кислотність крові. Аніони повертають кислотність організму до корисних показників здоров'я .
повітряне вітайне дихання

Знижує ризик алергії та зміцнює функцію легень

Респіраторні алергії викликані речовиною, що називається Anerugen . Аніони знижують шанс отримати алергію, викликану Анеругеном, видаляючи її з повітря. Повітря залишається чистим, що підвищує стійкість вашого тіла до усунення легеневих проблем .

Вдихніть найчистіше повітря, що ви можете насолоджуватися, завдяки Airvita - Airstick 2. Цей іонізатор не потребує додаткових інвестицій .

чистка airvita

Елегант Airvita в автомобілі не є унікальним лише завдяки своїй конструкції та ефекту. Це чудово замінює автомобільний зарядний пристрій, і завдяки його регульованій сумісності підходить до кожного простору.

AirVita універсальність

Технічні характеристики:

  • Модель: Airstick 2
  • Спосіб: генерація плазми електричним розрядом.
  • Споживана потужність: 0,6 Вт
  • Розміри: 45 х 137,5 х 45 мм
  • Вага: 77г

Зміст пакета:

  • Airvita Airstick 2
  • Вручну

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків