Автомобільний іонізатор AirVita - Carvita 5S

Код: 93-009
U$75.90 U$60.50 Ціна без ПДВ: U$50.42
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Автомобільний іонізатор AirVita - Carvita 5S з надзвичайним дизайном і дією очищення повітря від шкідливих бактерій, зробить приємне подорож у вас на машині.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Автомобільний іонізатор AirVita - Carvita 5S з надзвичайним дизайном і дією очищення повітря від шкідливих бактерій, зробить приємне подорож у вас на машині. Carvita 5S, завдяки регульованому підшипнику на 180 °, підходить для кожного простору в автомобілі.

Кожен з нас хоче жити в чистому та здоровому середовищі . На жаль, багато хто з нас забувають, що навіть повітря, яке ми дихаємо, кожен день потребує догляду . І для цього тут Airvita Carvita 5S повітряний іонізатор.

Carvita 5S автомобільний іонізатор

Airvita випускає понад два мільйони аніонів для дезінфекції дихання, допомагаючи поліпшити ваше здоров'я .

Багато людей щодня проводять близько 80-90% свого часу всередині будівель та автомобілів . Який повітря в наших будинках і автомобілях відіграє важливу роль у нашому здоров'ї . Забруднене повітря, повне різних шкідливих залишків та бактерій, є причиною багатьох хвороб та проблем зі здоров'ям .

Повітряні аніонні аніони

Див. Графічну ілюстрацію, чому Carvita 5S настільки ефективний у боротьбі з забрудненням повітря, а також проти різних бактерій і форм у наших автомобілях.

Airvita чому чистити повітря

Airvita - це один з найбільш універсальних іонізаторів повітря . Вони не тільки дезінфікують навколишнє середовище, в якому ми живемо, але вони також дбають про наші тіла навіть на клітинному рівні .

дерево Ервіта Очищення повітря та антибактеріальна функція

Забруднювачі нейтралізуються аніонами, які очищають повітря в приміщенні. Аніони також корисні для видалення шкідливих речовин , різних запахів , а також нездорових бактерій або вірусів .
композиція airvita Активація клітин і підвищення стійкості організму

Кров з великою кількістю аніонів забезпечує найбільш активне рух клітин в організмі . Іншими словами, в областях, повних аніонів, клітини є більш активними, що сприяє зростанню і кровообігу в організмі .
молекула airvita Очищення крові

Кров у нашому тілі є трохи лужною, але через надмірно забруднене повітря збільшується кількість катіонів, що підвищують кислотність крові. Аніони повертають кислотність організму до корисних показників здоров'я .
повітряне вітайне дихання

Знижує ризик алергії та зміцнює функцію легень

Респіраторні алергії викликані речовиною, що називається Anerugen . Аніони знижують шанс отримати алергію, викликану Анеругеном, видаляючи її з повітря. Повітря залишається чистим, що підвищує стійкість вашого тіла до усунення легеневих проблем .

Вдихніть найчистіше повітря, що ви можете насолоджуватися, завдяки Carvita 5S. Цей іонізатор не потребує додаткових інвестицій .

чистка airvita

Технічні характеристики:

  • Модель: Carvita 5S
  • Спосіб: генерація плазми електричним розрядом
  • Споживана потужність: 0,6 Вт
  • Розміри: 45 х 137,5 х 45 мм
  • Вага: 77г

Зміст пакета:

  • Carvita 5S
  • Вручну

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (1)

100%